Skip to content

Digitale Open Dag 2022

Digitale Open Dag 2022

Zoeken

Helaas… Net als vorig jaar is de open dag dit jaar ook weer op digitale wijze. We laten ons zien op zondag 6 februari en hopelijk voor het laatst op deze manier. Volgend jaar weer gewoon de leerlingen en ouders in ons gebouw, zodat we elkaar kunnen spreken en kunnen vertellen over onze school, onze leerlingen en de toekomst op Campus De Braak: onze nieuwe school!

Wat doen we wel?

  • U bent altijd welkom voor een persoonlijk gesprek en een rondleiding. Neem contact op met de school en vraag naar Saleh Dahmani, of mail: s.dahmani@omosghelmond.nl.
  • We hebben de prachtige muurschildering van leerlingen en de Syrische kunstenaar Nidal Abd Alhadi in ons restaurant onthuld, dat na carnaval na lange tijd haar deuren weer opent! Heel bijzonder: lees het nieuwsbericht hier.
  • Bekijk hieronder de film die we maakten in februari 2021: een prachtige video over Praktijkschool Helmond.

 

Info

Delen!

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste ervaring op onze website krijgt.