Skip to content

Livestream ouders van groep 8 – dinsdag 17 november

Livestream ouders van groep 8 – dinsdag 17 november

Zoeken

Uw zoon of dochter zit nu in het laatste schooljaar op de basisschool. Op 7 februari is onze open dag en een maand later zijn de aanmeldingen voor het voortgezet onderwijs gepland. Voor ouders zijn er ook de jaarlijkse informatieavonden.

Vanwege het coronavirus kunnen we ouders dit jaar helaas niet op school ontvangen. Met andere middelbare scholen in Helmond hebben we een prima alternatief: livestreams waarin we alles vertellen over onze school. We beloven er een aansprekend uurtje van te maken en er is ook voldoende gelegenheid om vragen te stellen. U hoeft hiervoor niets te downloaden en kijken kan via pc, laptop, tablet of zelfs smartphone. Ook aanmelden is niet nodig.

We hebben live uitgezonden op 17 november en de hele uitzending is hier terug te zien.

Tweede livestream?
Oorspronkelijk hadden we een tweede livestream gepland op 12 januari 2021. Let op: deze gaat niet door; alles dat we willen vertellen over onze school is terug te zien in de video van november. Kijk deze terug via de link hierboven, op het moment dat u past.

Info

Delen!

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste ervaring op onze website krijgt.