Skip to content

De eerste échte diploma’s van onze school zijn uitgereikt!

De eerste échte diploma’s van onze school zijn uitgereikt!

Zoeken

Dankjewel, regering. Want voor het eerst in onze geschiedenis konden we vandaag échte diploma’s uitreiken aan onze leerlingen, in plaats van certificaten. We feliciteren Dilara en Danny, maar natuurlijk ook alle anderen die onze school verlaten en die we ontzettend gaan missen. Wat een fijne lichting waren jullie, vol talenten, vriendelijkheid en lol. Elf leerlingen hebben hun entree-diploma: zij kunnen verdergaan op het mbo, niveau 2. Anderen gaan doen wat ze leuk vinden en goed kunnen, op de arbeidsmarkt. Iedereen: van harte gefeliciteerd!

Het was een gouden avond! Wij danken de leerlingen, collega’s, de aanwezige media en onze gast wethouder Cathalijne Dortmans.

Info

Delen!

Deze website maakt gebruik van cookies om ervoor te zorgen dat u de beste ervaring op onze website krijgt.